Hakkımızda

ENOKS Enerji, 2010 yılında Ankara merkezli kurulmuş bir limited şirkettir. Kuruluşundan bu yana enerji, madencilik, ulaştırma ve savunma sanayi sektörlerinde; imalat, mühendislik hizmetleri, proje-sistem tasarım ve otomasyon konularında yurt içinde ve yurt dışında hizmet vermektedir.

 

Çözümlerimizde Schneider, Siemens, ABB, Weidmüller, Phoenix gibi uluslararası firmaların ürün grupları kullanılmaktadır. Geliştirilen tüm proje, yazılım, imalat ve sistem tasarımları firmamız bünyesinde çalışan, genç ve dinamik mühendis kadrolarımız aracılığı ile gerçekleştirilmektedir.

Enoks Enerji, sunmuş olduğu tüm çözümlerde gerekli tesisat ve pano imalatlarını kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir. Anahtar teslim hizmet politikası ile müşterilerine maksimum kalitede çözümler sunmaktadır.
Tüm çözümlerimiz ISO 9001:2008 kalite standartlarında sunulmaktadır.

Misyonumuz

Yenilikçi ve yaratıcı çözümler ile hedef sektörlerimizde yüksek kalite, doğru zamanlama, maliyet etkinliği, müşteri memnuniyeti ve milli katma değerin yüksekliğini temel ilke edinerek, tercih edilen bir marka olmaktır.

Vizyonumuz

“Hedef sektörlerimizde mühendislik ve otomasyon sistem çözümleri kapsamında Türkiye öncüsü ve dünya rekabetçisi olmaktır.”